Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

waddeneilanden

Życie przeżywa się idąc

Temat: Holandia - Regulamin Polowow
...Są to Waddenzee, holenderska część Dollard i Eems, ujście rzeki Mozy, Nieuwe Waterweg od wschodniego krańca portu Maassluis do zielonego światła naprowadzającego nr 14, Calandkanaal oraz otwarte porty aż do najdalej wysuniętej w morze grobli, Beerkanaal wraz z otwartymi portami, Zeegat van Goeree, Brouwerhavensegat, Oosterschelde i Westerschelde. UWAGA: Obszar morza wzdłuż plaż prowincji Holandia Północna i Południowa oraz obszar powyżej Waddeneilanden nazywany jest praktycznie zawsze wybrzeżem, ale w myśl ustawy o rybołówstwie nie należy do „wód przybrzeżnych”, lecz zaliczany jest do strefy rybołówstwa. Obszar morski. Do obszaru morskiego zaliczane są, wbrew temu, co można by sądzić, jedynie niektóre obszary wodne: porty IJmuiden (włącznie z wewnętrznymi falochronami) wraz z kanałami prowadzącymi do Noordzeekanaal, Uitwateringskanaal w Katwijk...
Źródło: splawik.com.pl/index.php?showtopic=29871Copyright (c) 2009 Życie przeżywa się idąc | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.