Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

rozporządzenie ministra nauki i informatyzacji

Życie przeżywa się idąc

Temat: Wspólnoty mieszkaniowe - samotna walka z patologiami
...to, że nie kontaktują się ze sobą za pomocą internetu. Ich dokumentów (zawiadomień o zebraniu, rozliczeń zaliczek, wymiaru opłat ) nie można zobaczyć w internecie (bez danych osobowych ), a to daje zielone światło tym, którzy je dla nich sporządzają. Chcąc pokazać czego dotyczą rozliczenia gmin odwołałam się do wniosków pokontrolnych NIK z 2006 r., które dotyczą prezesa zarządu PGM i prezydenta miasta w S. Przebieg kontroli, reguluje Rozporządzenie Ministra Nauki i Informatyzacji z dnia 13.10.2005r. w sprawie przeprowadzania kontroli podmiotu publicznego który realizuje zadania publiczne (np. urząd gminy). Ta kontrola polega na ustaleniu stanu faktycznego na podstawie zebranych w toku czynności kontrolnych materiałów dowodowych ( dokumenty, wyjaśnienia udzielone przez pracowników podmiotu kontrolowanego, wyjaśnienia oględzin systemów informatycznych...
Źródło: gryfino.info/viewtopic.php?t=4212Copyright (c) 2009 Życie przeżywa się idąc | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.